Skip to content

पत्रकार महासंघको चुनाव स्थगित

जेठ २५ /काठमाडौँ
नेपाल पत्रकार महासंघको चुनाव स्थगित भएको छ । महासंघका अध्यक्ष विपुल पोखरेलले शुक्रबार एक विज्ञप्ति जारी गरी चुनाव स्थगित भएको जानकारी दिएका हुन् ।

May be an image of text that says 'नेपाल पत्रकार महासंघ Federation of ofNepaliJournalists (FNJ) कन्द्रीय समिति सज्चारग्ाम, काठमाडी, नेपाल Jot मिति २०६१०२२१ प्रेस विज़््ति नेपाल पत्रकार महासंघको २७भ महाधिवेशनले यही जेठ २६ गतेका लागि निवांचनको मिति तोकिएकोमा उक्त मितिमा मतदान नहुने भएकों छव मतदाता नामावलीमा देखिएको विवाद समाघानका लागि प्रयास जारी रहेकाले आाउंदो असार दोसो हप्तामितै मतदान गर्नेगरी अध्यक्ष मण्डलसंगको परामसमा अकॉँ मिति तय हुने जानकारी गराइन्द। निवांचन सर्मिती गठन गन बारंकी शाखा सर्मित, एसोसिएट संस्था र प्रदेश समितिनाई ययाशीध निर्वाचन समिति गठन गरेर निरवांचन स्मितिनाई जानकारी गराठनका लागि आग्रह गारिन्द। विपुल पोखेल अध्यक्ष Pzandyuion 号714-98めTようりうは Fac: 아산트 Raltmanba, Kepul Kauil aa.laas/h LIL: rappbl!'